Z życia szkoły

Kalendarz

Ostatni miesiąc Sierpień 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31

Interaktywna wycieczka po szkole

WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
Na niebiesko dla autyzmu PDF Drukuj

Kwiecień jest Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu - zaburzenia, które dotyka obecnie co najmniej 1 na 300 dzieci w Polsce.
2 kwietnia 2014r. dzieci z grupy integracyjnej i specjalnej wzięły udział w ogólnoświatowej akcji "Na niebiesko dla autyzmu". Tego dnia wszyscy mieli na sobie coś w kolorze niebieskim na znak solidarności z osobami z autyzmem.

Więcej…
 
Wyśpiewał II nagrodę PDF Drukuj

Przed feriami zimowymi odbył się w Puławach XIX Wojewódzki Festiwal Kolęd - Puławy 2014. Podczas przesłuchań konkursowych, które trwały 4 dni  wystąpiło 1432 wykonawców, w tym 188 solistów. Festiwal ma rangę wojewódzką, a udział w nim biorą uczestnicy z całej Polski. Dopiero teraz do szkoły zostały przesłane informacje, że w tym prestiżowym festiwalu uczeń klasy 2a Mikołaj Pruchniak otrzymał II nagrodę w kategorii uczniów szkół podstawowych. Mikołajowi gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Anna Kłak

Więcej…
 
Aktywni dla klimatu PDF Drukuj

Zbiórka elektrośmieci w Zespole Szkół nr 1

Do 8 kwietnia 2014 roku zbieramy w naszej szkole eleltrośmieci. W tym dniu będą one odebrane w ramach drugiego etapu konkursu "Aktywni dla klimatu", do którego przystąpiła w imieniu "Jedynki" klasa I A pod opieką Wychowawcy Krystyny Flisiak

Bardzo prosimy o pomoc, czyli o przynoszenie do szkoły elektrośmieci.

Więcej…
 
Z językiem polskim za pan brat PDF Drukuj

16 stycznia 2014 r. 35 naszych uczniów brało udział w II etapie X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień". Uczniowie musieli dokonać korekty trudnego tekstu naszpikowanego błędnymi związkami frazeologicznymi, błędami gramatycznymi i językowymi. Aby dostać się do finału konkursu należało wykonać zadanie w  95%.

Więcej…
 
Jaka to bajka? PDF Drukuj

28 marca 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbył się międzygrupowy konkurs pt: "Jaka to bajka"?. W trakcie całego spotkania panowała miła, serdeczna atmosfera, która sprzyjała cudownej zabawie.

Więcej…
 
"Smok Łakomczuch" PDF Drukuj

"Smok Łakomczuch" to tytuł  przedstawienia, w którym dzieci z grupy integracyjnej pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Bąk, wystąpiły podczas Szkolnych Dni Teatru 2014.

Więcej…
 
Dni Teatru PDF Drukuj

Szkolne Dni Teatru na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. W tym roku obchodzone były przez dwa dni, podczas których uczniowie mogli obejrzeć 7 przedstawień i 3 prezentacje multimedialne, utrwalające wiedzę o jednej z najpiękniejszych dziedzin sztuki. Organizacją zajęli się wychowawcy świetlicy szkolnej i nauczyciele pasjonaci.

Więcej…
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj

Dnia 7 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy przygotowali drobne upominki dla swoich koleżanek. Odbyła się także akademia przygotowana przez p. Małgorzatę Sadurską. Dekorację sali przygotowała p. Bożena Zielonka wraz z uczniami.

O tym, jaka była to akademia i jak młodzież się bawiła, niech świadczą zdjęcia.

Więcej…
 
Rekrutacja na rok.szk. 2014/15 PDF Drukuj

Zespół Szkół nr 1 ogłasza rekrutację do:

  • oddziałów przedszkolnych
  • klas pierwszych szkoły podstawowej
  • klas pierwszych gimnazjum (w tym klasa pierwsza sportowa)

Zasady rekrutacji oraz zestawy dokumentów do pobrania i wypełnienia w poniższej zakładce "więcej"

Więcej…
 
Pożegnanie zimy PDF Drukuj

"Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno.
Pięknie Cię żegnamy, bo wiosnę witamy!"

Z tymi właśnie słowami 21 marca wesoły korowód podopiecznych świetlicy (klas 2 i 3) pomaszerował pożegnać zimę a przywitać wiosnę. Staropolskim zwyczajem, dzieci zaniosły nad rzekę kolorowo przystrojoną Marzannę wykonaną w świetlicy szkolnej z ekologicznych materiałów.

Więcej…
 
Podsumowanie Kampanii PDF Drukuj

"STOP! Agresji i Przemocy"

"Nie wystarczy urodzić się człowiekiem,
trzeba jeszcze być człowiekiem"

Kardynał Stefan Wyszyński

Kampania STOP! Przemocy i Agresji, która prowadzona była w naszej szkole od 17 - 24 lutego 2014 roku, jest już przeszłością. Jednakże ze względu na ideę, pozytywną energię, walory estetyczne i etyczne  na  długo pozostanie w naszej pamięci.

Więcej…
 
Drodzy Rodzice! PDF Drukuj

Zbliża się czas, kiedy podejmujecie decyzję dotyczącą wyboru przedszkola, dla swoich dzieci.

Chcąc pomóc Państwu, w podjęciu tej ważnej decyzji, proponujemy zapoznanie się z ofertą naszych oddziałów przedszkolnych.

Więcej…
 
Konkurs Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj

W dniu 11 marca 2014 uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Jest to coroczny konkurs, którego tematyka związana jest z ochroną przeciwpożarową oraz z wiedzą na temat działalności straży pożarnej - zarówno państwowej jak i ochotniczej. Konkurs odbywa się w dwóch grupach wiekowych.

Więcej…
 
Wycieczka do Seminarium Duchownego PDF Drukuj

Dnia 27.02.2014r ze SP Nr 1 wyruszyła wycieczka do Seminarium Duchownego w Lublinie. Wzięły w niej udział dzieci z klas II i III uczestniczące w dodatkowych zajęciach Towarzystwa Przyjaciół Seminarium. Kierownikiem wycieczki była Pani Joanna Majka, a opiekunami s.Klara Hetman i Ks.Łukasz Trzciński.

Więcej…
 
Walentynki inaczej... PDF Drukuj

14 lutego uczniowie klasy II c szkoły podstawowej zaprosili do szkoły Babcie i Dziadków aby w tym, tak szczególnym, dniu zaśpiewać tradycyjne "Sto lat" i jeszcze raz powiedzieć swoim najmilszym krewnym jak bardzo są im wdzięczni za troskę i opiekę...bo raz w roku to za mało, ogłaszamy wszem i wszędzie, że dzień babci w naszym domu raz na tydzień odtąd będzie!!!

Więcej…
 
Oddziały przedszkolne zapraszają! PDF Drukuj
czwartek, 16 stycznia 2014 00:00

Utworzyliśmy nowy dział naszej strony poświęcony wydarzeniom w oddziałach przedszkolnych. Właśnie pojawił się tu cykl artykułów opisujących pracę w klasach "0" w pierwszym półroczu 2013/14. Wkrótce umieścimy tam również informacje dotyczące zapisów dzieci do szkoły. Zapraszamy do odwiedzania naszego działu - w nowej zakładce "Oddziały przedszkolne" (menu - lewa część strony).

 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
nationalodkrywca
Biuletyn Informacji Publicznej

Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj40
mod_vvisit_counterWczoraj240
mod_vvisit_counterTen tydzień1578
mod_vvisit_counterOstatni Tydzień1657
mod_vvisit_counterTen miesiąc6097
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc9173
mod_vvisit_counterWszystkie dni585437