Z życia szkoły

Kalendarz

Ostatni miesiąc Styczeń 2020 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 1 1 2 3 4 5
week 2 6 7 8 9 10 11 12
week 3 13 14 15 16 17 18 19
week 4 20 21 22 23 24 25 26
week 5 27 28 29 30 31

Interaktywna wycieczka po szkole

WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
Na niebiesko dla autyzmu PDF Drukuj

Kwiecień jest Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu - zaburzenia, które dotyka obecnie co najmniej 1 na 300 dzieci w Polsce.
2 kwietnia 2014r. dzieci z grupy integracyjnej i specjalnej wzięły udział w ogólnoświatowej akcji "Na niebiesko dla autyzmu". Tego dnia wszyscy mieli na sobie coś w kolorze niebieskim na znak solidarności z osobami z autyzmem.

Więcej…
 
Wyśpiewał II nagrodę PDF Drukuj

Przed feriami zimowymi odbył się w Puławach XIX Wojewódzki Festiwal Kolęd - Puławy 2014. Podczas przesłuchań konkursowych, które trwały 4 dni  wystąpiło 1432 wykonawców, w tym 188 solistów. Festiwal ma rangę wojewódzką, a udział w nim biorą uczestnicy z całej Polski. Dopiero teraz do szkoły zostały przesłane informacje, że w tym prestiżowym festiwalu uczeń klasy 2a Mikołaj Pruchniak otrzymał II nagrodę w kategorii uczniów szkół podstawowych. Mikołajowi gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Anna Kłak

Więcej…
 
Aktywni dla klimatu PDF Drukuj

Zbiórka elektrośmieci w Zespole Szkół nr 1

Do 8 kwietnia 2014 roku zbieramy w naszej szkole eleltrośmieci. W tym dniu będą one odebrane w ramach drugiego etapu konkursu "Aktywni dla klimatu", do którego przystąpiła w imieniu "Jedynki" klasa I A pod opieką Wychowawcy Krystyny Flisiak

Bardzo prosimy o pomoc, czyli o przynoszenie do szkoły elektrośmieci.

Więcej…
 
Z językiem polskim za pan brat PDF Drukuj

16 stycznia 2014 r. 35 naszych uczniów brało udział w II etapie X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień". Uczniowie musieli dokonać korekty trudnego tekstu naszpikowanego błędnymi związkami frazeologicznymi, błędami gramatycznymi i językowymi. Aby dostać się do finału konkursu należało wykonać zadanie w  95%.

Więcej…
 
Jaka to bajka? PDF Drukuj

28 marca 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbył się międzygrupowy konkurs pt: "Jaka to bajka"?. W trakcie całego spotkania panowała miła, serdeczna atmosfera, która sprzyjała cudownej zabawie.

Więcej…
 
"Smok Łakomczuch" PDF Drukuj

"Smok Łakomczuch" to tytuł  przedstawienia, w którym dzieci z grupy integracyjnej pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Bąk, wystąpiły podczas Szkolnych Dni Teatru 2014.

Więcej…
 
Dni Teatru PDF Drukuj

Szkolne Dni Teatru na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. W tym roku obchodzone były przez dwa dni, podczas których uczniowie mogli obejrzeć 7 przedstawień i 3 prezentacje multimedialne, utrwalające wiedzę o jednej z najpiękniejszych dziedzin sztuki. Organizacją zajęli się wychowawcy świetlicy szkolnej i nauczyciele pasjonaci.

Więcej…
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj

Dnia 7 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy przygotowali drobne upominki dla swoich koleżanek. Odbyła się także akademia przygotowana przez p. Małgorzatę Sadurską. Dekorację sali przygotowała p. Bożena Zielonka wraz z uczniami.

O tym, jaka była to akademia i jak młodzież się bawiła, niech świadczą zdjęcia.

Więcej…
 
Rekrutacja na rok.szk. 2014/15 PDF Drukuj

Zespół Szkół nr 1 ogłasza rekrutację do:

  • oddziałów przedszkolnych
  • klas pierwszych szkoły podstawowej
  • klas pierwszych gimnazjum (w tym klasa pierwsza sportowa)

Zasady rekrutacji oraz zestawy dokumentów do pobrania i wypełnienia w poniższej zakładce "więcej"

Więcej…
 
Pożegnanie zimy PDF Drukuj

"Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno.
Pięknie Cię żegnamy, bo wiosnę witamy!"

Z tymi właśnie słowami 21 marca wesoły korowód podopiecznych świetlicy (klas 2 i 3) pomaszerował pożegnać zimę a przywitać wiosnę. Staropolskim zwyczajem, dzieci zaniosły nad rzekę kolorowo przystrojoną Marzannę wykonaną w świetlicy szkolnej z ekologicznych materiałów.

Więcej…
 
Podsumowanie Kampanii PDF Drukuj

"STOP! Agresji i Przemocy"

"Nie wystarczy urodzić się człowiekiem,
trzeba jeszcze być człowiekiem"

Kardynał Stefan Wyszyński

Kampania STOP! Przemocy i Agresji, która prowadzona była w naszej szkole od 17 - 24 lutego 2014 roku, jest już przeszłością. Jednakże ze względu na ideę, pozytywną energię, walory estetyczne i etyczne  na  długo pozostanie w naszej pamięci.

Więcej…
 
Drodzy Rodzice! PDF Drukuj

Zbliża się czas, kiedy podejmujecie decyzję dotyczącą wyboru przedszkola, dla swoich dzieci.

Chcąc pomóc Państwu, w podjęciu tej ważnej decyzji, proponujemy zapoznanie się z ofertą naszych oddziałów przedszkolnych.

Więcej…
 
Konkurs Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj

W dniu 11 marca 2014 uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Jest to coroczny konkurs, którego tematyka związana jest z ochroną przeciwpożarową oraz z wiedzą na temat działalności straży pożarnej - zarówno państwowej jak i ochotniczej. Konkurs odbywa się w dwóch grupach wiekowych.

Więcej…
 
Wycieczka do Seminarium Duchownego PDF Drukuj

Dnia 27.02.2014r ze SP Nr 1 wyruszyła wycieczka do Seminarium Duchownego w Lublinie. Wzięły w niej udział dzieci z klas II i III uczestniczące w dodatkowych zajęciach Towarzystwa Przyjaciół Seminarium. Kierownikiem wycieczki była Pani Joanna Majka, a opiekunami s.Klara Hetman i Ks.Łukasz Trzciński.

Więcej…
 
Walentynki inaczej... PDF Drukuj

14 lutego uczniowie klasy II c szkoły podstawowej zaprosili do szkoły Babcie i Dziadków aby w tym, tak szczególnym, dniu zaśpiewać tradycyjne "Sto lat" i jeszcze raz powiedzieć swoim najmilszym krewnym jak bardzo są im wdzięczni za troskę i opiekę...bo raz w roku to za mało, ogłaszamy wszem i wszędzie, że dzień babci w naszym domu raz na tydzień odtąd będzie!!!

Więcej…
 
Oddziały przedszkolne zapraszają! PDF Drukuj
czwartek, 16 stycznia 2014 00:00

Utworzyliśmy nowy dział naszej strony poświęcony wydarzeniom w oddziałach przedszkolnych. Właśnie pojawił się tu cykl artykułów opisujących pracę w klasach "0" w pierwszym półroczu 2013/14. Wkrótce umieścimy tam również informacje dotyczące zapisów dzieci do szkoły. Zapraszamy do odwiedzania naszego działu - w nowej zakładce "Oddziały przedszkolne" (menu - lewa część strony).

 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
nationalodkrywca
Biuletyn Informacji Publicznej

Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj293
mod_vvisit_counterWczoraj317
mod_vvisit_counterTen tydzień1464
mod_vvisit_counterOstatni Tydzień2041
mod_vvisit_counterTen miesiąc6885
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc10255
mod_vvisit_counterWszystkie dni630730