Z życia szkoły

Kalendarz

Ostatni miesiąc Styczeń 2020 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 1 1 2 3 4 5
week 2 6 7 8 9 10 11 12
week 3 13 14 15 16 17 18 19
week 4 20 21 22 23 24 25 26
week 5 27 28 29 30 31

Interaktywna wycieczka po szkole

WITAMY NA NASZEJ STRONIE !
WALENTYNKI PDF Drukuj

"Wśród serc tysiąca,
Miej jedno wybrane
Jedno niech będzie
Przez ciebie kochane"

W dniach 13 - 14 lutego odbyły się szkolne walentynki przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Najpierw Samorząd przygotował kiermasz ciasteczek walentynkowych, które można było przesłać szkolną pocztą walentynkową ulubionej koleżance czy koledze.

Więcej…
 
SUKCESY MAŁYCH SIATKARZY PDF Drukuj

W miesiącu lutym mieliśmy zaszczyt być gospodarzami trzech kolejnych etapów rozgrywek pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego w mini siatkówce dziewcząt i chłopców.

Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych : "4" - rocznik 2001 oraz "3" - dzieci z rocznika 2002 i młodsi.

Więcej…
 
Wycieczka na lodowisko PDF Drukuj

Dzień 17 lutego 2014 roku wydawał się być zwykłym dniem. Przyszliśmy do szkoły na lekcje z troszkę większymi plecakami. Jednakże było w tym dniu coś szczególnego - wyjazd na lodowisko do Józefowa, w ramach zajęć świetlicowych

Więcej…
 
Walentynki w świetlicy PDF Drukuj

14 lutego 2014 roku w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa karnawałowa z okazji Walentynek dla klas młodszych. Zabawę uświetnili nasi szkolni DJ - uczniowie gimnazjum, którzy doskonale znają najnowsze hity muzyczne. Dzieci popisywały się swoimi umiejętnościami tanecznymi, sprytem, poczuciem humoru i sprawnością fizyczną.

Więcej…
 
Festiwal Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj

XII Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Kolęda polska" zorganizowany przez Opolskie Centrum Kultury odbył się 15 stycznia 2014 roku. W tym roku do konkursu zgłosiło się 37 solistów i 7 zespołów działających na terenie gminy Opole Lubelskie. Wśród licznej grupy uczestników byli również uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 
Wspomnienia z "Białej Szkoły" PDF Drukuj

W poniedziałek dnia 13.01.2014 r. 41-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim  pod kierownictwem p. Ewy Madejek oraz opieką p. Iwony Konior, p. Janusza Stępienia,  p. Karoliny Zalewskiej-Mikity i p. Marcina Sochy wyjechała na długo oczekiwany zimowy obóz, tzw "Białą Szkołę". Po siedmiu godzinach wyczerpującej podróży dojechaliśmy do naszego uroczego pensjonatu "Panorama" w Małym Cichym.

Więcej…
 
"Jadą, jadą sanie..." PDF Drukuj

Zimową atrakcją dla dzieci z grupy IV i VI był kulig zorganizowany dnia 5 lutego 2014r. Nasza wyprawa rozpoczęła się przejażdżką saniami po ośnieżonej, cichej i pięknej leśnej okolicy. Sprawiło to dzieciom dużo radości. Wszystkim dopisywały humory, było dużo śmiechu i zabawy.

Więcej…
 
Sukces "Rozśpiewanych Przedszkolaków"! PDF Drukuj

Udział zespołu "Rozśpiewane Przedszkolaki" w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", organizowanym przez OCK, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzieciaki podbiły serca, zarówno jurorów jak i zgromadzonej publiczności.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka to święto, o którym warto pamiętać PDF Drukuj

Święto Babci i Dziadka to wspaniała okazja, aby w sposób szczególny podziękować babciom i dziadkom za wszystko, co robią dla swoich wnucząt: za trud włożony w ich wychowanie, opiekę, gdy rodzice nie mają czasu oraz za pyszne smakołyki, którymi rozpieszczają swoje wnuczęta.

Więcej…
 
Zimowisko 2014 PDF Drukuj

Trwające tydzień zimowisko w naszej szkole, dostarczyło uczniom i opiekunom wiele radości, chociaż już w dniu rozpoczęcia - w poniedziałek "śliska pogoda" spłatała figla i nie można było pojechać na lodowisko. Mimo to nie zabrakło atrakcyjnych rozrywek i konkursów w tym: układania puzzli na czas, "Zdrowo żyję bez nałogów", fantazje w origami z kółek.

Więcej…
 
National Geographic ODKRYWCA PDF Drukuj

Kolejny rok szkolny nasza szkoła, dzięki hojności Rady Rodziców, która opłaciła prenumeratę, bierze udział w programie edukacyjnym.  Autorzy programu opisali się w ten sposób:

"National Geographic i Wydawnictwo Nowa Era prezentują europejską premierę światowego bestsellera wśród magazynów szkolnych.

Więcej…
 
Konkurs "Aktywni dla klimatu" PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego konkursu "Aktywni dla klimatu", który jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla klimatu pt."Zmieniaj nawyki - nie klimat!", mającej na celu upowszechnienie wiedzy na temat zmian klimatycznych. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

Więcej…
 
Wizyta orkiestry dętej PDF Drukuj

17 stycznia w naszej szkole gościliśmy orkiestrę dętą działającą przy Opolskim Centrum Kultury. Wizyta miała na celu zachęcić dzieci i młodzież do przeżycia ciekawej przygody z muzyką - wciąż prowadzone są bowiem zapisy do orkiestry. Obecny skład - gdzie większość muzyków to uczennice naszej szkoły - działa niecały rok, a już ma spory dorobek repertuarowy.

Więcej…
 
Konkurs "Jestem Bezpieczny" PDF Drukuj

9 stycznia 2014 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim przystąpili już po raz piętnasty do rywalizacji w Konkursie Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny". W eliminacjach  szkolnych wzięło  udział 40 uczniów z klas IV - VI szkoły podstawowej.

Więcej…
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "PANGEA" PDF Drukuj

Organizatorem konkursu jest Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie. Konkurs ten odbywa się  równolegle w 12 krajach Europy. Kraje uczestniczące w tym przedsięwzięciu to Polska oraz Niemcy, Dania, Włochy, Austria, , Portugalia, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Czechy i Węgry.

Więcej…
 
Wizyta gości z Matczyna PDF Drukuj

Dnia 13 stycznia 2014 roku do świetlicy szkolnej zawitali goście z Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Matczynie.  Uczniowie klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum mieli okazję  wysłuchać krótkiego przedstawienia słowno-muzycznego o tematyce  Świąt  Bożego Narodzenia, właśnie w wykonaniu naszych gości.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
nationalodkrywca
Biuletyn Informacji Publicznej

Szukaj

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj290
mod_vvisit_counterWczoraj317
mod_vvisit_counterTen tydzień1461
mod_vvisit_counterOstatni Tydzień2041
mod_vvisit_counterTen miesiąc6882
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc10255
mod_vvisit_counterWszystkie dni630727