Kibicuj młodym siatkarkom i siatkarzom!!!

Już w połowie marca nasza szkoła będzie gospodarzem zawodów rejonowych w mini piłce siatkowej w kategorii "4" dziewcząt i chłopców. Do zawodów awansowali zawodnicy ZS nr 1 w Opolu Lubelskim z klas szóstych. Nasi uczniowie są mistrzami gminy i powiatu w tej konkurencji. Na etapie gminnym i powiatowym w zawodach w każdej kategorii brało udział po pięć zespołów. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym". Dziewczęta  z "Jedynki" w igrzyskach gminnych wygrały wszystkie mecze, natomiast w  etapie powiatowym przegrały jeden mecz, ale ostatecznie zdobyły największą liczbę punktów i wygrały cały turniej. Chłopcy z klas VI wyszli zwycięsko z każdego meczu w obu etapach.
Bardzo bobrze spisali się chłopcy z klas V wygrywając z dużą przewagą  wszystkie mecze w zawodach gminnych i powiatowych. Niestety zawody mini siatkówki w kategorii "3" kończą się na etapie powiatowym. Życzymy im sukcesów za rok!

 

Składy drużyn:

  • Mini siatkówka "4" dziewcząt: Błaszczyńska Gabriela, Maciąg Emilia, Piłat Oliwia, Apanel Wiktoria, Gołębiowska Gabriela, Kozak Gabriela, Przychodzień Kaja, Jędryszek Alicja, Binienda Martyna, Witek Paulina, Apanel Natalia.
    Opiekun Iwona Konior
  • Mini siatkówka "4" chłopców: Szczucki Franciszek, Michałowski Szymon, Pawlak Jakub, Czopek Wiktor, Pyśniak Piotr, Kuchta Patryk, Żywicki Adrian, Kucharczyk Bartosz, Kaupke Olaf.
    Opiekun Robert Kania
  • Mini siatkówka "3" chłopców: Jan Plis, Bartłomiej Żywicki, Piotr Stefanek, Piotr Furga, Adrian Ptak, Błażej Furga, Bartosz Szeszuła, Wiktor Czopek.
    Opiekun Katarzyna Pocztarska

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie!

Iwona Konior