Białe szaleństwo

W piękny, słoneczny lutowy dzień uczniowie naszej szkoły gościli na stoku narciarskim w Chrzanowie. W wycieczce brali udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i uczniowie klas I-III gimnazjum, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce, sporcie oraz aktywnie uczestniczyli w pracach Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie stawiający pierwsze kroki na nartach oblegali "oślą łączkę", chętnie ucząc się pod okiem doświadczonego instruktora. Natomiast zaawansowani narciarze korzystali z uroków zimy i szusowali na kilku trudniejszych trasach chrzanowskiego stoku. W dobrych humorach, aktywnie spędzony czas minął szybko. To  było wspaniałe pożegnanie zimy!
Wyjazd odbył się pod patronatem Rady Rodziców ZS nr 1 w Opolu Lubelskim. Specjalne podziękowania składamy na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców pani Joanny Zaręby-Kotowskiej, która nas corocznie dopinguje do wyjazdu do Chrzanowa.
Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Rzetelskiemu za ufundowanie po raz kolejny wspaniałej nagrody dla naszych uczniów. Do zobaczenia za rok!

Iwona Konior