REJONOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ

10 marca 2017r. w Puławach odbyły się zawody rejonowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyło cztery drużyny - mistrzowie powiatów: opolskiego, puławskiego, lubartowskiego i ryckiego. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym. Nasza drużyna rozegrała pierwsze spotkanie  z dziewczętami z Kocka. Zawodniczki Gimnazjum nr 1 w Opolu Lubelskim zaprezentowały się bardzo dobrze w tym meczu wygrywając 2:0 ( 25:16, 25:13). W meczu o I miejsce spotkałyśmy się z odwiecznym rywalem zawodniczkami z Gimnazjum nr 4 w Puławach. Mecz zaczął się dla nasbardzo dobrze. Pierwszy set należał do nas, cały czas miałyśmy przewagę na boisku co przekładało się to na punkty. Dziewczyny miały super zagrywkę, skutecznie atakowały. Drugi set rozpoczął sięstratą 4 punktów i dopiero w połowie seta dogoniłyśmy przeciwniczki. Niestety w końcówce seta zabrakło skuteczności. Tie-break to dominacja zawodniczek z Puław. Nasze dziewczyny zaczęły popełniać dużo błędów i straciły wiarę we własne możliwości. Mecz zakończył się 2:1 dla Puław ( 25:22, 21:25, 7:15). Dziękuję dziewczętom za walkę i kilkuletnią pracę na treningach.