Ostatni miesiąc Czerwiec 2018 Następny miesiąc
week 22 1 2 3
week 26 25 26 27 28 29 30
Konkursy Przedmiotowe podsumowane.

Dnia 11 maja 2017 roku w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Budynku Centrum Transferu Wiedzy odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych  organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów przez Lubelskiego Kuratora Oświaty  we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017.
Celem uroczystości było uhonorowanie laureatów konkursów oraz podziękowanie nauczycielom i dyrektorom szkół za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej z uczniami. Galę uświetnił występ uczniów Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, którzy w swoim słowno-muzycznym montażu złożyli hołd miastu zatytułowany "Moje miasto- Lublin".

Lubelski Kurator Oświaty pani Teresa Misiuk pogratulowała uczniom sukcesów odniesionych w tegorocznych konkursach i życzyła, aby nadal wytrwale  zdobywali wiedzę i podejmowali trud odkrywania prawdy o człowieku i świecie. Złożyła również serdeczne podziękowania nauczycielom za owocne przygotowanie uczniów do konkursów. Dyrektorom natomiast gorąco podziękowała za wszelką pomoc włożoną w przygotowaniu poszczególnych etapów konkursów przedmiotowych, wsparcie dla uczniów i nauczycieli umożliwiające rozwój uczniów.Do gratulacji dołączyli się także inni zaproszeni goście.
W tym roku szkolnym wśród grona najlepszych uczniów województwa z naszej szkoły znalazł się Dawid Stawiarski - laureat konkursu z chemii (opiekun p. Anna Gawlik).

Anna Gawlik