Z życia szkoły

Kalendarz

Ostatni miesiąc Sierpień 2018 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 31 1 2 3 4 5
week 32 6 7 8 9 10 11 12
week 33 13 14 15 16 17 18 19
week 34 20 21 22 23 24 25 26
week 35 27 28 29 30 31
Konkursy Przedmiotowe podsumowane.

Dnia 11 maja 2017 roku w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Budynku Centrum Transferu Wiedzy odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych  organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów przez Lubelskiego Kuratora Oświaty  we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017.
Celem uroczystości było uhonorowanie laureatów konkursów oraz podziękowanie nauczycielom i dyrektorom szkół za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej z uczniami. Galę uświetnił występ uczniów Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, którzy w swoim słowno-muzycznym montażu złożyli hołd miastu zatytułowany "Moje miasto- Lublin".

Lubelski Kurator Oświaty pani Teresa Misiuk pogratulowała uczniom sukcesów odniesionych w tegorocznych konkursach i życzyła, aby nadal wytrwale  zdobywali wiedzę i podejmowali trud odkrywania prawdy o człowieku i świecie. Złożyła również serdeczne podziękowania nauczycielom za owocne przygotowanie uczniów do konkursów. Dyrektorom natomiast gorąco podziękowała za wszelką pomoc włożoną w przygotowaniu poszczególnych etapów konkursów przedmiotowych, wsparcie dla uczniów i nauczycieli umożliwiające rozwój uczniów.Do gratulacji dołączyli się także inni zaproszeni goście.
W tym roku szkolnym wśród grona najlepszych uczniów województwa z naszej szkoły znalazł się Dawid Stawiarski - laureat konkursu z chemii (opiekun p. Anna Gawlik).

 

Anna Gawlik