Zwycięstwo w Zawodach

Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

1 czerwca w Józefowie nad Wisłą odbyły się Gminne i Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Drużyny takie działają głównie przy OSP, ale nasza szkoła tradycyjnie wystawiła do startu drużynę dziewcząt z Gimnazjum. Po zaciętej walce na tzw. rozwinięciu bojowym i sztafecie zajęliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji zarówno gminnej jak i powiatowej - w kategorii drużyn żeńskich. Nagrody w klasyfikacji gminnej ufundował Burmistrz Opola Lubelskiego, a puchar w klasyfikacji powiatowej - Starosta Opolski.

Trochę żałujemy, że zawody wojewódzkie organizowane są co dwa lata. W tym roku rywalizacja kończy się na etapie powiatu... więc będziemy walczyć za rok i postaramy się uzyskać taki sam wynik.

Serdeczne podziękowania składamy Druhom z OSP Opole Lubelskie za pomoc w wyszkoleniu drużyny i zorganizowanie transportu na zawody.

Skład drużyny:

1. Aleksandra Wójtowicz