Zwycięstwo w Zawodach

Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

1 czerwca w Józefowie nad Wisłą odbyły się Gminne i Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Drużyny takie działają głównie przy OSP, ale nasza szkoła tradycyjnie wystawiła do startu drużynę dziewcząt z Gimnazjum. Po zaciętej walce na tzw. rozwinięciu bojowym i sztafecie zajęliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji zarówno gminnej jak i powiatowej - w kategorii drużyn żeńskich. Nagrody w klasyfikacji gminnej ufundował Burmistrz Opola Lubelskiego, a puchar w klasyfikacji powiatowej - Starosta Opolski.

Trochę żałujemy, że zawody wojewódzkie organizowane są co dwa lata. W tym roku rywalizacja kończy się na etapie powiatu... więc będziemy walczyć za rok i postaramy się uzyskać taki sam wynik.

Serdeczne podziękowania składamy Druhom z OSP Opole Lubelskie za pomoc w wyszkoleniu drużyny i zorganizowanie transportu na zawody.

Skład drużyny:

  1. Aleksandra Wójtowicz
  2. Dominika Tupaj
  3. Aleksandra Marzec
  4. Sandra Baranowska
  5. Gabriela Bąk
  6. Kamila Kuzioła
  7. Agata Dacka
  8. Kamila Skotnicka
  9. Andżelika Mierzwa
  10. Julia Walencik

Opiekun drużyny - Mariusz Zielonka