Złota Cyraneczka

Pod taką nazwą odbył się już  po raz szósty w Józefowie nad Wisłą - Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Stanowi on integralną część obchodów Wojewódzkiego Święta Sadów. Celem konkursu "Złota Cyraneczka" jest wspieranie uzdolnionych wokalnie młodych ludzi z powiatu opolskiego, umożliwienie im zaprezentowania swoich umiejętności i rozwijania posiadanych talentów oraz popularyzacja kultury muzycznej w społeczeństwie.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały trzy solistki: Zuzanna Szczupak (opiekun: Jolanta Szczupak), Agnieszka Kłak i Wiktoria Jóźwicka (opiekun: Krystyna Piłat) i wszystkie trzy znalazły się w gronie laureatów:

• Zuzia zajęła II miejsce
  • Agnieszka i Wiktoria - ex aequo  miejsce III

Nagrody rzeczowe, ufundowane przez Powiat Opolski, wręczył  laureatom Starosta Opolski Zenon Rodzik.
Solistkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Szczupak