Ostatni miesiąc Styczeń 2018 Następny miesiąc
week 5 29 30 31
Dni Języka Angielskiego

31 maja - 2 czerwca 2017 roku

Dzień  Języka Angielskiego od lat cieszy się ogromnym powodzeniem w Zespole Szkół Nr 1, dlatego w tym roku postanowiliśmy wydłużyć obchody święta języka angielskiego do trzech dni i zaangażować w nie całą społeczność uczniowską,  począwszy od oddziałów przedszkolnych aż po najstarsze klasy gimnazjum.  W tegorocznej edycji postawiliśmy na promocję nauki języka angielskiego poprzez zabawę, popularyzowanie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych oraz promocję prac projektowych i talentów językowych i artystycznych uczniów naszej szkoły.  W ramach obchodów Dni Języka Angielskiego uczniowie mieli okazję obejrzeć prezentacje projektów międzynarodowych eTwinning, podziwiać wystawę prac projektowych uczniów gimnazjum oraz prac plastycznych uczniów szkoły podstawowej biorących udział w konkursie "Picture Dictionary". Ponadto podczas lekcji języka angielskiego wyświetlane były filmy edukacyjne promujące kulturę krajów anglosaskich. Uczniowie mogli też sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności językowe grając w językowe gry planszowe. Rywalizacja była zacięta, ale towarzyszyły jej pozytywne emocje i dobra zabawa.

nauczyciele języka angielskiego