Warsztaty kulinarne i spotkanie integracyjne z rodzicami w Sadybie Rozalin

Po raz kolejny nasza klasa gościła na warsztatach kulinarnych w Sadybie Rozalin. To magiczne miejsce urzekło dzieci i rodziców w ubiegłym roku podczas warsztatów ekologicznych i spotkania z okazji Dnia Mamy i Taty. Postanowiliśmy powtórzyć tę formę spędzania czasu wolnego. Pod czujnym okiem właściciela Sadyby pana Mirka Gołosia i pani Justyny robiliśmy czekoladki, mydło glicerynowe i smakowitą pizzę. Po południu dojechali Rodzice uczniów i rodzeństwo. Dla nich dzieciaki przygotowały niezapomniany koncert. Były piosenki, życzenia, własne teksty o rodzicach i własnoręcznie przygotowane prezenty. Przygotowany przez mam ęBartka tort znikał w mgnieniu oka. Niepowtarzalny poczęstunek z lemoniadą z kwiatu czarnego bzu dostarczył wielu kulinarnych przeżyć. Zabawom i pogaduchom nie było końca. Dla rodziców był to bezcenny czas spędzony wspólnie z dziećmi. A do Sadyby Rozalin wpraszamy się za rok.

Wychowawczyni kl.2a Anna Kłak