Nowy rok w Oddziałach Przedszkolnych

We wrześniu ponad 100 przedszkolaków rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018. Dla niektórych był to powrót do swoich kolegów i koleżanek, lecz z pewnością dla wszystkich nowe miejsce wspólnych zabaw i nauki.

Obecnie oddziały przedszkolne mieszczą się na parterze segmentu C Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim, jednak  strefa przedszkolna została całkowicie oddzielona. Świeżo wyremontowane, wykończone i nowo wyposażone sale zrobiły wrażenie, zarówno na dzieciach,  rodzicach, jak i osobach z zewnątrz. Jest wesoło, kolorowo i przytulnie.

Na dużej powierzchni powstało 5 sal dydaktycznych, nowa szatnia oraz łazienki przystosowane do potrzeb najmłodszych.  Przedszkole dysponuje także dużym,  przestronnym korytarzem przeznaczonym do zajęć ruchowych, występów artystycznych oraz uroczystości okolicznościowych.
Inwestycja została sfinansowana w dużej mierze przez Urząd Miasta i Gminy w Opolu Lubelskim oraz przez szkołę. Zapraszamy do galerii zdjęć.