Konkurs plastyczny "Ilustracje do książek Kornela Makuszyńskiego"

W klasach 1-3 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Ilustracje do książek Kornela Makuszyńskiego". Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów twórczością naszego patrona, rozbudzanie wrażliwości artystycznej, rozwijanie zdolności i zainteresowań dzieci oraz  prezentowanie prac uczniów uzdolnionych plastycznie. Do konkursu przystąpiło 28 uczestników z 7 klas. Oceny prac dokonało Jury w składzie: pani Bożena Zielonka - nauczyciel plastyki, pani Elżbieta Nowak - kierownik świetlicy oraz przedstawiciel uczniów- Lena Stalka.

Laureatami zostali:

Amelia Burek 3a,Julia Pyć 2a, Michalina Pietras 1b

Zuzanna Kułaga 3b, Kinga Kołodziej 2b, Franciszek Mikita 1b

Lena Piłat 3c, Anna Krajewska 2b, Oliwia Trafidło 1b

Wyróżnienia
Lena Duda 3a, Bartłomiej Piotrowski 3a, Nikola Nowicka 3a, Jan Sobczuk 3b, Nela Troczyńska 3b, Amelia Kamińska 3c, Antonina Wrona 2a, Miłosz Dec 2b, Maria Odymała 2a, Damian Stochmal 1a.

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Organizator konkursu Anna Kłak