Narty w Chrzanowie

16 lutego uczniowie naszej szkoły gościli na stoku narciarskim w Chrzanowie. W wycieczce brali udział uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej i uczniowie klas II-III gimnazjum, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce.
Uczniowie stawiający pierwsze kroki na nartach oblegali "oślą łączkę", natomiast zaawansowani narciarze korzystali z uroków zimy i szusowali na kilku trudniejszych trasach chrzanowskiego stoku. Dodatkową atrakcją i nowością była otwarta w tym sezonie kolej krzesełkowa, pierwsza w województwie lubelskim. W dobrych humorach, aktywnie spędzony czas minął szybko.
Wyjazd odbył się pod patronatem Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim. Specjalne podziękowania składamy na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców pani Joanny Zaręby-Kotowskiej, która nas corocznie dopinguje do wyjazdu do Chrzanowa.
Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Rzetelskiemu za ufundowanie po raz kolejny wspaniałej nagrody dla naszych uczniów. Do zobaczenia za rok!

Iwona Konior