Dzień Kobiet

Już od samego rana w szkole panował odświętny nastrój. Po korytarzach przemykali chłopcy z bukietami kwiatów, które po pierwszej lekcji zmieniły właścicieli i trafiły w ręce Pań, tych młodszych i starszych. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami i Paniami Dyrektor uczestniczyły w akademiach z okazji Dnia Kobiet, które przygotowali Panowie Andrzej Kłak i Mirosław Wojdyła. W humorystycznych scenkach i popisach wokalnych udział wzięli uczniowie gimnazjum: Dominika z klasy 2b  oraz chłopcy z klasy 3c, 3b, 3s, 2a. Występ uświetnili najmłodsi tancerze-  rodzeństwo  Diana Konopa z oddziału przedszkolnego i Kacper Konopa z klasy 2b, zdobywcy I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Par Początkujących w Piaskach, którzy tańca uczą się w OCK, u absolwenta naszej szkoły Pana Mateusza Czerepaka. Występy uczniów wzbudziły radość na wszystkich twarzach, a finałową piosenkę zespołu Enej śpiewali już wszyscy - wokaliści i widzowie.

Anna Kłak