Wycieczka do Lublina

1 marca klasy 1b i 3a wybrały się do Lublina na wycieczkę. Pierwszym punktem naszej wyprawy był profilaktyczny spektakl teatralny pt. "Nowe szaty króla", który obejrzeliśmy w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Była to adaptacja znanej baśni H.Ch. Andersena "Nowe szaty cesarza" przedstawiona w sposób zabawny i pouczający. Później udaliśmy się do Parku Trampolin "Mania Skakania". Dzieciaki przebrały się ekspresowo, założyły specjalne skarpetki antypoślizgowe i były gotowe na nową przygodę. Po zapoznaniu z regulaminem przez instruktorów, dzieci ruszyły na godzinne szaleństwo: skoki, przewroty, zeskoki do basenu piankowego, gra w piłkę, walki, zjazd tyrolką. Wszyscy bawili się tak dobrze że, żal było wyjeżdżać.

Wychowawczyni kl.3a Anna Kłak