Zajęcia rozwijające z przyrody - Małgorzata Sadurska

Na początku pisaliśmy diagnozę, żeby sprawdzić od czego powinniśmy zacząć. Było trudno.

Na zajęciach poznajemy zakamarki ludzkiego ciała - na razie, potem będziemy zgłębiać rośliny oraz hodować grzyby. Jak widać nowe pomoce wzbudzały duże zainteresowanie - szczególnie tych najmłodszych uczestników zajęć. Na zajęciach realizujemy zagadnienie dzięki którym nasza wiedza będzie szeroka i usystematyzowana. Mając do dyspozycji pomoce - modele szkieletu, serca, tułowia, mikroskopy oraz tablicę interaktywną możemy dokładnie zapoznać się z omawianym zagadnieniem. Doświadczenia i preparaty mokre,  w postaci oryginalnych narządów, wzbogacają warsztat przyrodnika. Dzięki pomocy nauczyciela chemii i fizyki możemy także korzystać z odczynników i sprzętu laboratoryjnego  oraz pomocy z pracowni fizycznej - za co serdecznie dziękujemy.