Kinder+Sport 2018

W dniach 14-15.04.2018 UKS Olimp Opole Lubelskie i Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Lubelskim byli organizatorami  zawodów w mini piłce siatkowej, w których uczestniczyło 170 dziewcząt i chłopców z klas IV, V, i VI. Był to II  turniej eliminacyjny Kinder + Sport 2018. Najlepsze drużyny będą reprezentowały nasz rejon na zawodach wojewódzkich. W zawodach brali udział zawodnicy z Kraśnika, Annopola, Nałęczowa, Puław, Wojcieszkowa i Opola Lubelskiego.

Dla uczestników był to czas nie tylko sportowej rywalizacji i radości ze zwycięstwa, ale również doskonały moment na zawieranie nowych znajomości i zdobywania kolejnych doświadczeń. Dziewczęta i chłopcy mogli się przekonać, że ciężka i systematyczna praca oraz motywacja pomaga osiągnąć sukces. Uczyli się jak poradzić sobie z niepowodzeniem i porażką.

Zawody zakończyły się ogłoszeniem wyników w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz wręczeniem pamiątkowych dyplomów i słodkich upominków dla każdego uczestnika turnieju. Pomocą w organizacji turnieju służyli uczniowie SP nr 1 w Opolu Lubelskim, którzy  pełnili rolę sędziów. Dziękujemy firmie Geomax za pyszne krówki.

Wszystkim zawodnikom gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych zawodach.

Iwona Konior

UKS Olimp reprezentowało 53 zawodników. Najlepsze lokaty zdobyli:

W kategorii "2"

VII miejsce:  UKS OLIMP OPOLE LUB. I ( Natalia Klimek, Gabriela Drańska)

XI miejsce:   UKS OLIMP OPOLE LUB. II ( Kaja Fatyga, Amelia Owczarz)

XII miejsce:  UKS OLIMP OPOLE LUB. III (Mara Franco, Amelia Sawka)

XII miejsce: UKS OLIMP OPOLE LUB. II ( Długosz Jakub, Aleks Czopek)

XIII miejsce: UKS OLIMP OPOLE LUB. I (Błaszczyński Maciej, Kacper Gołofit)

W kategorii "3"

III Miejsce: UKS OLIMP OPOLE LUB. II ( Martyna Witczak, Joanna Piasecka, Kamila Sosik)

III miejsce; UKS OLIMP OPOLE LUB. III ( Kacper Borowiec ,Kacper Matysiak, Jakub Marek)

IV miejsce: UKS OLIMP OPOLE LUB. II ( Bartek Szkutnicki, Michał Pcian, Jacek Dacka)