Ostatni miesiąc Lipiec 2018 Następny miesiąc
week 26 1
week 31 30 31
Sukcesy Kasi w konkursach recytatorskich

Katarzyna Kołodziejczyk uczennica klasy 7B w tym roku szkolnym dwukrotnie reprezentowała naszą szkołę w województwie w konkursach recytatorskich, zapisując się tym samym do grona najlepszych recytatorów nie tylko szkoły, ale powiatu  i województwa
(opiekun: p. Beata Ryszkowska - Stefanek)  .
Biorąc udział w 21. Jesiennym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie i w XII Ogólnopolskim Konkursie  Recytatorskim "Przebudzeni do życia" organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie  po raz kolejny udowodniła wrażliwość artystyczną, dbałość o piękno mowy ojczystej i  talent artystyczny. Należy przypomnieć, że w ubiegłym roku szkolnym Kasia również uzyskała tytuł Wojewódzkiego Finalisty Małego Konkursu Recytatorskiego.

Na każdym z etapów  konkursu ocenie był poddany dobór repertuaru, interpretacja utworów i ogólny wyraz artystyczny. Kasia została nagrodzona tytułem wojewódzkiego finalisty przez jury składające się z lubelskich aktorów i instruktorów kultury żywego słowa .
Gratulujemy i życzymy rozwoju talentu, bo: "Każdy z nas chciałby występować publicznie i mówić w taki sposób, by inni - po pierwsze nas słuchali, a po drugie - słuchali z zainteresowaniem".