Wizyta w Zespole Szkół Zawodowych
W ramach Tygodnia Kultury Miejskiej, uczniowie klas IC i IIIA uczestniczyli w "Urodzinach Opola Lubelskiego" zorganizowanych przez Zespół Szkół Zawodowych w Opolu Lubelskim. Dzieci obejrzały teatrzyk ilustracji (kamishibai) pt. "Historia pewnego miasta". Dzięki opowieściom Myszki poznały przeszłość i zabytki swojej miejscowości oraz dawne zawody. Podczas warsztatów kulinarnych przygotowywały przekąski i ciasteczka. Własnoręcznie przygotowane smakołyki wybornie smakowały na "Przyjęciu u Pani Myszki". Nasi uczniowie rozwijali też swoją kreatywność. Podczas zajęć plastycznych tworzyli modowe stylizacje. Dużo uciechy sprawiły dzieciakom animacje. To był wspaniale spędzony czas. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.
Anna Lipiec