Jesienny sad

W dniu 21 września najmłodsze dzieci z gr 0 D i 0 E miały okazję uczestniczyć w niesamowitej lekcji przyrody - była to wizyta w sadzie. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Państwa Anny i Mateusza Zagozdon mogliśmy zobaczyć przepiękny, dorodny, jesienny sad. Wiele emocji i radości dostarczyła nam przejażdżka traktorem w "wagonikach" po sadzie, zrywanie jabłek, smakowanie śliwek, spacer po wale przy Wiśle. Nie zabrakło również słodkiej przekąski oraz zabaw na świeżym powietrzu.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu Zagozdon (naszym rodzicom) za zaproszenie, przygotowanie atrakcji i mile spędzony czas.

D.Bąk, M. Dobrowolska

UWAGA! Niektóre artykuły dotyczące wydarzeń w grupach "0" umieszczane są TYLKO w zakładce "Oddziały Przedszkolne" po lewej stronie szkoły. Zapraszamy do lektury