Młodzi zawodnicy UKS Olimp na Chełmskim Festiwalu Mini Siatkówki

W dniach 29 ? 30.09.2018r w Chełmie rozegrany został Festiwal Mini Siatkówki dziewcząt i chłopców, w którym udział wzięli młodzi siatkarze UKS Olimp, klubu działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim. W dwudniowym turnieju brały udział drużyny z najsilniejszych ośrodków siatkarskich, z terenu województwa lubelskiego. Drużyny z naszego klubu niestety nie zajęły czołowych lokat, chociaż ambicji i woli walki było w ich grze bardzo dużo. Na usprawiedliwienie można dodać, że nasi chłopcy swoją przygodę z siatkówką rozpoczęli dopiero we wrześniu, podczas gdy ich rówieśnicy trenują już prawie dwa lata w klasach sportowych. Nasz klub reprezentowali uczniowie głównie klas piątych: Aleks Czopek, Kuba Długosz, Kuba Marek, Filip Hermanowicz, Filip Oświeciński, Kacper Kwaśniak, Bartek Górecki, Szymon Fiuk, Bartek Tomczyk, Oskar Bielecki, Kacper Kozak, Czarek Liponoga, Damian Przychodzeń oraz Antek Śliwa. Wyjazd był jednak bardzo udany, chłopcy są zadowoleni, ponieważ rozegrali dużo meczów i spędzili  miłe chwile w parku wodnym. Nie mogą się doczekać już następnego turnieju, aby zrewanżować się kolegom z innych drużyn. Opiekunem ekipy był Romuald Jurak.