SPOTKANIE PIRACKIE

"MY PIRACI, ZGRANA PAKA.
Z NAMI ZAWSZE BĘDZIE DRAKA!
W MORZE ZARAZ WYRUSZAMY
NA KIEŁBASKI WNET WRACAMY."

Takim pirackim okrzykiem rozpoczęło się integracyjne spotkanie grupy 0"D". Korzystając z zaproszenia Państwa Anny i Sebastiana  Pyć oraz przepięknej, słonecznej pogody zebraliśmy się w sobotnie przedpołudnie w "Zajeździe Rybackim - Pustelnia". Kiedy na  miejsce dotarli "najmłodsi Piraci" ze swoimi rodzicami z ogromną radością wyruszyliśmy w poszukiwaniu skarbów. Dzieci wspaniale poradziły sobie z odnalezieniem wskazówek i oczywiście z wykonaniem zadań - (ułożyły piracki okrzyk, zbudowały zamek z piasku i wspólnie narysowały piracki statek). Te zadanie doprowadziły ich do skrzyni pełnej skarbów, po otwarciu której zapanowała jeszcze większa radość.  Następnie odbyły się konkurencje sportowe. Wiele emocji wzbudziło przeciąganie liny, rzut do celu i oczywiście bitwa na kulki ! Moc atrakcji spotęgował  wśród piratów wilczy apetyt, dzieci zasiadły do pirackiej uczty - kiełbasek z ogniska,  o które zatroszczyli się rodzice.

Był to dzień, który na wszystkich twarzach pozostawił uśmiech i radość . Jeszcze raz bardzo ciepło dziękuję właścicielom Zajazdu Rybackiego ? Pustelnia za zaproszenie, gościnność i serdeczną atmosferę, natomiast wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę i zabawą na 102!!!!

wychowawczyni Dorota Bąk