Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców.


W luty gościliśmy w naszej szkole siatkarki i siatkarzy z gminy Opole Lubelskie, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: "3" - rocznik 2001  oraz "4"- rocznik 2000.
W zawodach uczestniczyło 5 reprezentacji dziewcząt i 4 reprezentacje chłopców szkół podstawowych. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym.
Dziewczęta i chłopcy z rocznika 2000 z naszej szkoły wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Niestety chłopcy w kategorii "3" musieli uznać wyższość zawodników ze SP nr 2 w Opolu Lubelskim i zajeli II miejsce.

 


Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
W kategorii dziewcząt "3":

1.Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Zespół Szkół w Kluczkowicach
4.Szkoła Podstawowa w Niezdowie

 

Skład drużyny ZSNr1 w Opolu Lubelskim:
Gabriela Bąk , Karolina Kiszka , Aleksandra Wójtowicz , Aneta Szuba , Dominika Tupaj, Agata Dacka , Nina Bąk , Julia Bigos , Patrycja Mędrek
Trener : Iwona Konior

Tabela końcowa w kategorii dziewcząt "4":

1.Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Szkoła Podstawowa w Niezdowie
4.Zespół Szkół w Kluczkowicach
5.Szkoła Podstawowa w Skokowie

Skład drużyny Zespołu Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim:
Wiktoria Furdal , Gabriela Furdal , Karolina Pietras , Ilona Kęcik , Martyna Zielińska , Julia Brzozowska , Natalia Chałas , Karolina Odymała , Ewelina Superson , Patrycja Kozłowska.
Trener : Katarzyna Pocztarska

W kategorii chłopców "3":

1.Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim
2.Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim
3.Zespół Szkół w Kluczkowicach
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie

Skład drużyny ZSNr1 w Opolu Lubelskim :
Sebastian Janik, Łukasz Rosołowski, Dawid Stawiarski, Jakub Konior, Grzegorz Pętek, Maciej Zieliński, Jakub Duda.
Trener: Romuald Jurak


W kategorii chłopców  "4":

1.Zespół Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim
2.Zespół Szkół Nr2 w Opolu Lubelskim
3.Zespół Szkół w Kluczkowicach
4.Szkoła Podstawowa w Skokowie

Skład drużyny Zespołu Szkół Nr1 w Opolu Lubelskim :
Damian Jarosz , Oskar Oszust , Wojciech Superson , Jakub Superson , Mateusz Szkutnicki , Mateusz Sobota , Mateusz Zugaj , Dominik Kwiecień , Maksymilian Szymczyk , Michał Frączek.
Trener : Romuald Jurak


Drużyny, które zajęły I miejsca reprezentowały gminę Opole Lubelskie w zawodach powiatowych, w których wzięło udział po 5 drużyn w każdej kategorii wiekowej. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym.

Dziewczęta z naszej szkoły po zaciętej walce ulęgły zawodniczkom z innych szkół . Ostatecznie zajmując w kategorii "3" 4 miejsce, a kategorii "4" 3 miejsce.

Zawodnicy ZS nr 1 w Opolu Lubelskim w kategorii "4" w zawodach powiatowych zwyciężyli pokonując bez straty seta pięć drużyn z powiatu opolskiego. Reprezentowali oni nasz powiat
w zawodach rejonowych, zajmując I miejsce i awansując do zawodów wojewódzkich , które odbędą się 21.03.2013r. w Świdniku.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom sukcesów w zawodach szkolnych i życzymy powodzenia siatkarzom w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini-siatkówce chłopców.


I.Konior