"Jedynka" w Chrzanowie

W lutym pod patronatem Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim odbył się wyjazd na narty do Chrzanowa. W wycieczce brali udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i uczniowie klas I-III gimnazjum, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, konkursach przedmiotowych, sporcie oraz aktywnie uczestniczyli w pracach Samorządu Uczniowskiego.

 

Pogoda i humory nam dopisywały. Uczniowie stawiający pierwsze kroki na nartach oblegali "oślą łączkę", chętnie ucząc się pod okiem doświadczonych instruktorów. Natomiast zaawansowani narciarze korzystali z uroków zimy i szusowali na kilku trudniejszych trasach chrzanowskiego stoku.

Aktywnie spędzony dzień zakończyliśmy podziękowaniami dla pana Piotra Rzetelskiego, którego byliśmy gośćmi. Pan P. Rzetelski jest "Przyjacielem Szkoły", Radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego oraz twórcą ośrodka narciarskiego w Chrzanowie.

Ufundował on dla 50 uczniów naszej szkoły naukę jazdy na nartach pod okiem instruktorów, 4- godzinny karnet oraz udostępnił sprzęt narciarski. Ponadto każdy uczestnik wycieczki dostał słodki upominek.

Godziny na stoku minęły szybko, z trudem zebraliśmy dzieci do autokaru. Wszyscy liczymy na to, że za rok znowu się spotkamy na "białym szaleństwie" w Chrzanowie.

Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Rzetelskiemu i Radzie Rodziców, a szczególnie pani Joannie Zarębie ? Kotowskiej.

Do zobaczenia za rok!

Iwona Konior