Magiczne ogrody

15 maja 2015 roku grupa 0 "E" wraz z wychowawczynią i rodzicami wyruszyli na wycieczkę do Magicznych Ogrodów. Podróż autokarem minęła spokojnie. Na początku przywitały dzieci Bulwiaki - przebrani pracownicy  oraz wróżka, która oprowadzała je po Ogrodach. Wędrując z dziećmi wśród szumiących wodospadów i strumieni, pachnących kwiatów, zieleni opowiadała różne ciekawostki. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się przygotowane  liczne zabawy ruchowe.

Dzieci bawiły się i chętnie słuchały historyjek opowiadanych przez wróżkę. Po zwiedzeniu Magicznych Ogrodów maluchy ze smakiem zjadły pizzę. Kolejną bardzo ciekawą atrakcją okazał się przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie. Ostatnim punktem programu wycieczki do Magicznych Ogrodów były swobodne zabawy na wyznaczonym placu. Skakanie na trampolinie i wspinanie się na dmuchane zamki sprawiły dzieciom dużą radość. Zmęczone, ale zadowolone dzieci wróciły do domu. Zapraszam do oglądania zdjęć.

UWAGA! Ten i inne artykuły dotyczące oddziałów przedszkolnych po kilku dniach publikacji na stronie głównej będą dostępne tylko w zakładce "Oddziały przedszkolne" (lewy panel w menu strony)

Olga Wyroślak