Z życia szkoły

Kalendarz

Ostatni miesiąc Styczeń 2019 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 1 1 2 3 4 5 6
week 2 7 8 9 10 11 12 13
week 3 14 15 16 17 18 19 20
week 4 21 22 23 24 25 26 27
week 5 28 29 30 31
Wyniki konkursu "Sztuka ze śmieci"

10 października nastąpiło rozstrzygnięcie wewnątrzświetlicowego konkursu plastycznego   pn. "Sztuka ze śmieci" przeprowadzonego w dwóch grupach wiekowych: I grupa - klasy 0-III oraz II grupa - klasy IV-VI. Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi uczniów na konieczność właściwego postępowania z odpadami oraz możliwość ponownego ich wykorzystania. Autorzy prac wykazali się niewątpliwie pomysłowością i twórczym podejściem do zadania.
Wyniki konkursu w I grupie wiekowej:
I miejsca - Anna Krajewska kl. I oraz Szymon Wawrzycki klasa III 
II miejsca - Konopa Kacper kl.I oraz Emilia Dudek kl. III
III miejsca - Konopa Diana "0", Kuś Patryk i Kacper Gołofit z kl. III

Wyniki konkursu w II grupie wiekowej:
I miejsca - Milena Kosowska kl. V
II miejsca - Pereć Sylwia kl. IV
III miejsca - Agata Odymała kl. V i Czarnota Klaudia kl. IV

Wyróżnienia - Martyna Bąk kl. V, Kiełbasa Franciszek kl. I, Martyna Superson kl. IV,
Julia Tomczyk kl. I, Bąk Paulina kl. II, Daria Kot kl. I, Miłosz Dec kl. I.

5 wysoko ocenionych prac zostało przesłanych do  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie gdzie wezmą udział w konkursie o odpadach pn. "Segregujesz - Zyskujesz". Są to prace uczniów: Szymona Wawrzyckiego, Kacpra Konopy, Diany Konopy, Emilii Dudek oraz Mileny Kosowskiej. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali, którą przewiduje się na grudzień 2016 r.

Odpowiedzialna Emilia Gorajek-Kosowska