Siatkarze z Jedynki wicemistrzami Lubelszczyzny w piłce siatkowej w kategorii MŁODZIK

W dniach 15-16.10. 2016r. odbył się w Kraśniku I Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej w kategorii młodzik. Opole Lubelskie reprezentowało dwie drużyny z UKS OLIMP. Zawodnicy są uczniami klasy sportowej  Zespołu Szkół Nr 1. W turnieju brało udział 16 najlepszych drużyn z terenu Lubelszczyzny. Zawodnicy z Opola  odnieśli znaczący sukces zajmując II miejsce, w finale ulegając po zaciętej walce zespołowi z Nałęczowa. Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Świdnika, a czwarte z Chełma. Drugi zespół z Opola zajął 11 miejsce w ostatnim meczu pokonując drużynę z Białej Podlaski II.
Skład wicemistrzów UKS OLIMP I: Jakub Duda, Michał Frączek, Bartosz Przybycień, Maciej Zieliński (MVP turnieju ), Łukasz Pętek, Bartosz Ptasiński, Gabriel Oszust, trener Janusz Stępień.
Skład Olimpu  II zespołu: Arkadiusz Nowaczek, Wiktor Misiak, Marcin Giza, Grzegorz Jakubczyk, Dawid Strawa, Piotr Wnuk, Patryk Madejek, Arkadiusz Odymała.

Kliknij powyższy przycisk PLAY, aby obejrzeć film z rozgrywek