Ostatni miesiąc Kwiecień 2018 Następny miesiąc
week 13 1
week 18 30
ANDRZEJKI w świetlicy

W środę 30 listopada dla całej społeczności świetlicy zorganizowane zostało święto św. Andrzeja.
W tym dniu sala świetlicy została zamieniona w "salę wróżb". Dziewczęta z klasy piątej na  ten moment przeobraziła się w świetlicowe wróżki.

Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.
Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Odpowiedzialna: Emila Gorajek-Kosowska