PŁYWACKIE ZMAGANIA ZAKOŃCZONE

Na przełomie listopada i grudnia w ramach Gimnazjady Szkolnej odbywały się pływackie zawody dziewcząt i chłopców. Dziewczęta z naszego gimnazjum reprezentowały szkołę  w sztafecie pływackiej 10 x 25 m szczebla powiatowego, gdzie zajęły II miejsce i awansowały do szczebla rejonowego. W Puławach musiały się już zmierzyć  nie tylko ze zwyciężczyniami z powiatu opolskiego - Poniatową, ale również z dziewczętami , które zajęły  I i II miejsce w powiatach ryckim, puławskim i lubartowskim.
W Puławach w zawodach szczebla rejonowego dziewczęta wypływały zadawalające  IV miejsce.
SKŁAD DRUŻYNY:
Bąk Gabriela 3s, Kuzioła Kamila 3s, Dacka Agata 3s, Bigos Julia 3a, Kłak Karolina 3a, Łyjak Nina 3a, Drańska Alicja 2s, Śliwa Wiktoria 2s, Furga Dominika 2s, Zaborowska Matylda 1c, Czopek Gabriela 1c, Sagatowska Wiktoria 2c, Opoka Natalia 2a.

Opiekun:   Ewa Madejek