Co nowego w przedszkolu
Zamień śmieci w radość chorych dzieci PDF Drukuj

"Zamień śmieci w radość chorych dzieci" - pod takim hasłem w październiku ruszyła akcja zbierania nakrętek na rzecz Podopiecznych Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia.  Od początku kampanii zebranych zostało ok. 80 kg nakrętek, które w piątek 28 listopada zostały przekazane hospicjum. Zachęcam wszystkich do dalszej pomocy charytatywnej.

Małgorzata Kojtych


 
Z wizytą w sadzie PDF Drukuj

Dzięki uprzejmości Państwa Nowomiejskich (rodziców naszych dzieci), dzieci z grupy integracyjnej oraz z grupy II  mogły zobaczyć przepiękny, wiosenny sad. Rodzice zatroszczyli się o to, aby dostarczyć wszystkim wiele atrakcji. Jedną z nich była przejażdżka "kolejką" po sadzie. Następnie nasi mali badacze zobaczyli kwitnące drzewa oraz trzmiele - owady, które pełnią ważną rolę w całym procesie "od kwiatuszka do jabłuszka".

Więcej…
 
"Poeci dzieciom..." PDF Drukuj


W oddziałach przedszkolnych odbył się konkurs recytatorski  "Poeci dzieciom". Mali artyści zaprezentowali utwory  Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy.  Wierszowe historyjki poetów stanowią klasykę polskiej  literatury  dziecięcej, są lubiane zarówno przez dzieci,  jak i dorosłych. Poza humorem utwory zawierają zaskakujące zakończenie, często uczą i wychowują oraz posiadają ukryty morał lub przesłanie.

Więcej…
 
Wspomnienia ze spartakiady PDF Drukuj

Wspomnienia ze spartakiady dla dzieci 5-letnich zorganizowanej w naszej szkole przez Żłobek i Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim.

(w zakładce "więcej" galeria fotografii)

Więcej…
 
Wielkanocne obyczaje PDF Drukuj

16 kwietnia 2014 r. w  oddziałach przedszkolnych Zespołu Szkół nr 1 odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowane przez dzieci z grupy I.  Widzów urzekły  przygotowane przez dzieci wierszyki, piosenki oraz tańce ludowe. Piękna dekoracja wprowadziła wszystkich obecnych w świąteczny nastrój.

Więcej…
 
Szanowni Rodzice PDF Drukuj

dzieci zakwalifikowanych

do oddziałów przedszkolnych

Prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w naszym Zespole Szkól Nr 1 o potwierdzenia wyboru naszej placówki, w której dzieci będą realizować obowiązek przygotowania przedszkolnego (art.20za ust. 1 i 2 ustawy z dnia 06.12.2013). Potwierdzenia należy dokonać pisemnie w sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim.

A.Knap.

 
Chłopcy z grupy VI PDF Drukuj

Zdjęcia chłopców z grup VI

 
Jaka to bajka? PDF Drukuj

28 marca 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbył się międzygrupowy konkurs pt: "Jaka to bajka"?. W trakcie całego spotkania panowała miła, serdeczna atmosfera, która sprzyjała cudownej zabawie.

Więcej…
 
"Smok Łakomczuch" PDF Drukuj

"Smok Łakomczuch" to tytuł  przedstawienia, w którym dzieci z grupy integracyjnej pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Bąk, wystąpiły podczas Szkolnych Dni Teatru 2014.

Więcej…
 
Rekrutacja na rok.szk. 2014/15 PDF Drukuj

Zespół Szkół nr 1 ogłasza rekrutację do:

  • oddziałów przedszkolnych
  • klas pierwszych szkoły podstawowej
  • klas pierwszych gimnazjum (w tym klasa pierwsza sportowa)

Zasady rekrutacji oraz zestawy dokumentów do pobrania i wypełnienia w poniższej zakładce "więcej"

Więcej…
 
"Jadą, jadą sanie..." PDF Drukuj

Zimową atrakcją dla dzieci z grupy IV i VI był kulig zorganizowany dnia 5 lutego 2014r. Nasza wyprawa rozpoczęła się przejażdżką saniami po ośnieżonej, cichej i pięknej leśnej okolicy. Sprawiło to dzieciom dużo radości. Wszystkim dopisywały humory, było dużo śmiechu i zabawy.

Więcej…
 
Sukces "Rozśpiewanych Przedszkolaków"! PDF Drukuj

Udział zespołu "Rozśpiewane Przedszkolaki" w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", organizowanym przez OCK, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzieciaki podbiły serca, zarówno jurorów jak i zgromadzonej publiczności.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL