Co nowego w przedszkolu
Chłopcy z grupy VI

Zdjęcia chłopców z grup VI

 
Jaka to bajka?

28 marca 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbył się międzygrupowy konkurs pt: "Jaka to bajka"?. W trakcie całego spotkania panowała miła, serdeczna atmosfera, która sprzyjała cudownej zabawie.

Więcej…
 
"Smok Łakomczuch"

"Smok Łakomczuch" to tytuł  przedstawienia, w którym dzieci z grupy integracyjnej pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Bąk, wystąpiły podczas Szkolnych Dni Teatru 2014.

Więcej…
 
Rekrutacja na rok.szk. 2014/15

Zespół Szkół nr 1 ogłasza rekrutację do:

  • oddziałów przedszkolnych
  • klas pierwszych szkoły podstawowej
  • klas pierwszych gimnazjum (w tym klasa pierwsza sportowa)

Zasady rekrutacji oraz zestawy dokumentów do pobrania i wypełnienia w poniższej zakładce "więcej"

Więcej…
 
"Jadą, jadą sanie..."

Zimową atrakcją dla dzieci z grupy IV i VI był kulig zorganizowany dnia 5 lutego 2014r. Nasza wyprawa rozpoczęła się przejażdżką saniami po ośnieżonej, cichej i pięknej leśnej okolicy. Sprawiło to dzieciom dużo radości. Wszystkim dopisywały humory, było dużo śmiechu i zabawy.

Więcej…
 
Sukces "Rozśpiewanych Przedszkolaków"!

Udział zespołu "Rozśpiewane Przedszkolaki" w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", organizowanym przez OCK, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Dzieciaki podbiły serca, zarówno jurorów jak i zgromadzonej publiczności.

Więcej…
 
Drodzy Rodzice!

Zbliża się czas, kiedy podejmujecie decyzję dotyczącą wyboru przedszkola, dla swoich dzieci.

Chcąc pomóc Państwu, w podjęciu tej ważnej decyzji, proponujemy zapoznanie się z ofertą naszych oddziałów przedszkolnych.

Więcej…
 
Zabawa Karnawałowa

Dnia 11 stycznia 2014 r. w oddziałach przedszkolnych odbyła się zabawa karnawałowa. Wszystkie przedszkolaki wystroiły się pięknie lub przebrały w różnorodne kolorowe stroje. Na przedszkolnym balu znalazły się, więc: królewny, wróżki, motylki, biedronki, pszczółki, smoki, rycerze, czarodzieje, zwierzątka, elfy, krasnoludki i wiele innych postaci bajkowych.

Więcej…
 
JASEŁKA 2013

W związku ze zbliżającymi się świętami, dzieci z grupy III w dniu 19 grudnia przygotowały pod okiem swojej wychowawczyni Jasełka, pt. "Bóg się rodzi" . Był Jezusek w żłóbku, sianko, anioły, pasterze i to co najważniejsze - poczucie przynależności do jednej, wielkiej przedszkolnej rodziny.

Więcej…
 
Mikołaj

6 grudnia to tradycyjne "Mikołajki". W zakładce "więcej" kilkanaście zdjęć ze spotkania z Mikołajem.

Więcej…
 
Halloween

31.10.2013r. w grupie integracyjnej odbyła się zabawa halloweenowa. Specjalnie na tę okazję wszyscy uczestnicy imprezy przyszli przebrani. "Straszne potwory" nie mogły narzekać na nudę, ponieważ przygotowano dla nich wiele zadań, w których musiały wykazać się zręcznością, spostrzegawczością i szybkością.

Więcej…
 
PRZEDSTAWIENIE JESIENNE

PRZEDSTAWIENIE JESIENNE pt. "Jesienny świat" odbyło się 30.10.2013r. w grupie integracyjnej. Dzieci zaprezentowały wierszem, tańcem i śpiewem piękną, kolorową jesień. Na koniec wszystkich Gości spotkała miła niespodzianka w postaci poczęstunku smacznych i zdrowych darów jesieni.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL