Co nowego w przedszkolu
Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej

29.11.2013r. odbył się II Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej.
Podobnie, jak w roku ubiegłym występom dzieci towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Festiwal przebiegał w bardzo miłej, sympatycznej i patriotycznej atmosferze. Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki i dyplomy.

Więcej…
 
Święto Niepodległości

POLSKA MOJA OJCZYZNA - pod takim hasłem dzieci z Oddziałów Przedszkolnych uczciły Święto Niepodległości. Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, jak również powiedziały Katechizm Małego Polaka oraz odśpiewały Hymn Narodowy.

Więcej…
 
Pierwsza pomoc

W październiku zorganizowano spotkanie na temat pierwszej pomocy.Podczas specjalnych pokazów w grupach dzieci mogły poczuć się jak mali ratownicy. Poznały procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz obserwowały czynności ratownicze w czasie zasłabnięć, zranień, zwichnięć i złamań.

Więcej…
 
Dzień Edukacji

14 października z sal przedszkolnych  dobiegały wesołe śmiechy, tańce, śpiewy, a wszystko z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedszkolaki i wszyscy pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście mieli przyjemność obejrzeć uroczystość z udziałem dzieci z grupy II i IV. Pani Dyrektor z okazji tego święta złożyła wszystkim życzenia.

Więcej…
 
Pokaz mody

Podczas zajęć dodatkowych "Mały Europejczyk" modele i modelki zaprezentowali stroje, które były inspirowane podróżą do stolicy mody - Paryża we Francji.

Więcej…
 
WYJAZDY INTEGRACYJNE

W miesiącach wrzesień/ październik 2013r. odbyły się wyjazdy integracyjne do Mini-skansenu "Wojciechosko Zagroda", Gospodarstwa Agroturystycznego w Kolonii Borów oraz w Górnej Owczarni.
Wszystkim wyjazdom towarzyszyła miła atmosfera, wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. jazda konną, "wyciąg linowy", lepienie misek z gliny...
Ponadto były gry i zabawy na powietrzu oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL