Zespół WEGA
Zespół "Wega" - gościem pikniku rodzinnego w Poniatowej PDF Drukuj

Dnia 17 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego w Poniatowej odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez radę rodziców tejże szkoły. Celem pikniku było pozyskanie funduszy na doposażenie szkoły. Mimo niesprzyjającej aury piknik cieszył się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej. Odbyła się loteria fantowa, zawody rodzinne, grillowanie oraz przede wszystkim występy artystyczne. Wśród wykonawców, którzy zaprezentowali się na scenie byli: chór Szczygiełki, pokazy taneczne zespołu "Grawitan" oraz inni uczniowie z tej szkoły.
Gościem specjalnym pikniku był zespół "Wega", który został zauważony przez organizatorów podczas licznych występów na imprezach środowiskowych w gminie Opole Lubelskie.

Więcej…
 
Konkurs Pieśni Niepodległościowej PDF Drukuj

Patriotyzm to postawa, w której wzrastają pokolenia Polaków. Miłość do Ojczyzny zapisana została w wierszach, listach, nowelach i pieśniach. Aby utrwalać pamięć o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny organizowane są Konkursy Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej.

Więcej…
 
Rodzinnie... w hołdzie Konstytucji PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 maja 2012 16:08

Dnia 3 maja na placu przy Zespole Szkół nr 1 odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez MGOK w Opolu Lub przy współpracy z Zespołem Szkół nr 1 z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Piękna majowa pogoda sprawiła, że festyn cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miasta, którzy licznie przybyli aby wspólnie uczcić to święto.

Więcej…
 
Asia i Zuzia promują naszą szkołę PDF Drukuj
Wpisany przez Jolanta Szczupak   
piątek, 18 maja 2012 04:50

W dniu 27 kwietnia 2012 r w Szkole Podstawowej w Słotwinach odbył się uroczysty apel pod hasłem "Kwiecień miesiącem kultury zdrowotnej" promujący wśród dzieci i młodzieży zdrowy styl życia i sposób odżywiania się.

Więcej…
 
Kolejne sukcesy muzyczne naszych uczniów PDF Drukuj
Wpisany przez Jolanta Szczupak   
piątek, 18 maja 2012 04:46

W dniach 23-24. kwietnia 2012 r odbył się w Domu Chemika w Puławach VIII Puławski Turniej Krasomówstwa, Recytacji, Pieśni i Tańców  Narodowych "Witaj Majowa Jutrzenko" pod patronatem Prezydenta Miasta Puławy. Celem Turnieju jest popularyzacja myśli wybitnych Polaków, ich odbicie w kulturze - w poezji, prozie, pieśni, muzyce i tańcach narodowych oraz ukazanie piękna naszej Ojczyzny i miłości do niej poprzez wiersz i piosenkę.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL