Zespół WEGA
Śpiewajmy Ojcu Świętemu

Pod takim hasłem odbył się w dniu 9.10.2014 r, w Domu Chemika w Puławach, VI Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II.  W przeglądzie tym wzięło udział ponad 40 wykonawców z różnych szkół województwa lubelskiego, między innymi: z Puław, Żyrzyna, Gołębia, Nałęczowa, Lublina i Opola Lubelskiego. Naszą szkołę, a jednocześnie miasto Opole Lubelskie, reprezentowały dwie solistki: Zuzanna Szczupak z kl IV SP  i Joanna Mazurkiewicz z klasy I gimnazjum.

Więcej…
 
Zespół "Wega" - gościem pikniku rodzinnego w Poniatowej

Dnia 17 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego w Poniatowej odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez radę rodziców tejże szkoły. Celem pikniku było pozyskanie funduszy na doposażenie szkoły. Mimo niesprzyjającej aury piknik cieszył się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej. Odbyła się loteria fantowa, zawody rodzinne, grillowanie oraz przede wszystkim występy artystyczne. Wśród wykonawców, którzy zaprezentowali się na scenie byli: chór Szczygiełki, pokazy taneczne zespołu "Grawitan" oraz inni uczniowie z tej szkoły.
Gościem specjalnym pikniku był zespół "Wega", który został zauważony przez organizatorów podczas licznych występów na imprezach środowiskowych w gminie Opole Lubelskie.

Więcej…
 
Konkurs Pieśni Niepodległościowej

Patriotyzm to postawa, w której wzrastają pokolenia Polaków. Miłość do Ojczyzny zapisana została w wierszach, listach, nowelach i pieśniach. Aby utrwalać pamięć o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny organizowane są Konkursy Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej.

Więcej…
 
Rodzinnie... w hołdzie Konstytucji

Dnia 3 maja na placu przy Zespole Szkół nr 1 odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez MGOK w Opolu Lub przy współpracy z Zespołem Szkół nr 1 z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Piękna majowa pogoda sprawiła, że festyn cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miasta, którzy licznie przybyli aby wspólnie uczcić to święto.

Więcej…
 
Asia i Zuzia promują naszą szkołę

W dniu 27 kwietnia 2012 r w Szkole Podstawowej w Słotwinach odbył się uroczysty apel pod hasłem "Kwiecień miesiącem kultury zdrowotnej" promujący wśród dzieci i młodzieży zdrowy styl życia i sposób odżywiania się.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL