1915-2015
Nowe zdjęcia z obchodów 100-lecia "Jedynki"! PDF Drukuj

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią publikujemy pełny fotoreportaż z obchodów 100-lecia szkoły. Zamieszczone na zewnętrznym portalu zdjęcia są w znacznie lepszej rozdzielczości i oczywiście w większej ilości niż pozwalają na to możliwości techniczne naszej strony internetowej,

Aby obejrzeć poszczególne części naszej Uroczystości proszę kliknąć poniższe linki, które przekierują do serwisu z galeriami fotografii.

Aby powrócić do strony szkoły, proszę kliknąć "wstecz"

Korowód

Gala w budynku szkoły cz.1

Gala w budynku szkoły cz.2

Obchody 100-lecia "Jedynki"

17 października 2015 r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu Lubelskim obchodziła Jubileusz 100-lecia swojego istnienia.

Uroczystość odbyła się w niepowtarzalnej atmosferze wspomnień, podziękowań i życzeń.

W sentymentalną podróż przez wspomnienia uczniowie, absolwenci, nauczyciele i rodzice zabrali uczestników słowem, obrazem, muzyką i tańcem.